Galeria Wiślanka z kolejnym najemcą modowym

19.11.2019

Około 200 metrów kwadratowych zajmie sklep marki Orsay, który zostanie otwarty w Galerii Wiślanka. Galeria Wiślanka zaoferuje 20 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni (GLA), na której znajdzie się 80 sklepów, punkty gastronomiczne oraz pierwsze w Żorach wielosalowe kino – Helios. W ramach budowy Galerii powstanie także parking dla 600 samochodów. Galeria Wiślanka do użytku zostanie oddana w IV kwartale 2020 roku. Umowa najmu została potwierdzona na stoisku Mallson Polska podczas jesiennych targów Shopping Center Forum przez Barbarę Has, Senior Expansion Manager, odpowiedzialną za ekspansję marki Orsay w Polsce. Mallson Polska odpowiada za komercjalizację Galerii Wiślanka. 

Otwarcie salonu Orsay w Galerii Wiślanka to element naszej strategii rozwoju. W Wiślance widzimy duży potencjał handlowy, gdyż do tej pory w mieście nie było tak szerokiej oferty modowej i rozrywkowej. Otworzymy sklep w naszym najnowszym koncepcie, oferując klientkom nowoczesny wystrój wnętrz oraz pełną kolekcję, zaprojektowaną według najnowszych trendów – mówi Barbara Has. Marka Orsay stworzona została z myślą o kobietach, dla których ubiór pełni ważną rolę w wyrażaniu własnego stylu. W swojej ofercie prezentuje bogaty wybór ubrań oraz dodatków w przystępnych cenach – dodaje Barbara Has. 

Galeria Wiślanka powstaje w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Zarówno zmotoryzowani klienci, jak i ci, którzy korzystają ze środków komunikacji miejskiej łatwo do niej dojadą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się skrzyżowanie dwóch głównych ulic w Żorach: drogi krajowej DR81 i drogi wojewódzkiej DW935 (zwanej potocznie Wiślanką), która będzie prowadzić do obwodnicy miasta, a dalej do autostrady A1. Obok Galerii znajdzie się także przystanek autobusowy. Komunikacja miejska w Żorach jest bezpłatna, co dodatkowo podnosi atrakcyjność korzystania z tego środka transportu. W zasięgu centrum handlowego (do 30 minut jazdy samochodem) mieszka 752 tysiące osób (źródło: GFK). 

Lokalizacja Galerii Wiślanka zapewni klientom z całego regionu szybką komunikację z obiektem. Magnesem dla klientów będzie także kino Helios, pierwsze wielosalowe kino w Żorach – mówi Ewa Ściubidło Wiceprezes, z firmy Mallson Polska. Galeria Wiślanka to pierwsza, nowoczesna galeria handlowa w tym regionie. Dzięki niej mieszkańcy Żor i okolicznych miejscowości zaoszczędzą sporo czasu. Aby zrobić zakupy w sklepach znanych marek nie będą musieli jeździć do odległych miast – podkreśla Ewa Ściubidło. 
Wśród najemców poza ofertą nowoczesnych i praktycznych ubrań marki Orsay znajdą się między innymi sklepy: popularny operator spożywczy Lidl, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Home & You, Pepco, 4F, Quiosque czy marki z grupy LPP: Reserved i House. 

 

***

O Mallson Polska
 

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900.000 mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.
 

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej