Galeria Wiślanka z nowym najemcą

28.11.2019

Lider obuwniczy w Polsce - CCC - dołączył do grona najemców Galerii Wiślanka. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Galeria Wiślanka w sumie zaoferuje 20 000 mkw. powierzchni (GLA), na której znajdzie się 80 sklepów, punkty gastronomiczne, strefa rozrywki oraz pierwsze wielosalowe kino w Żorach – Helios. Galeria do użytku zostanie oddana w IV kwartale 2020 roku. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację powierzchni w Galerii Wiślanka jest firma Mallson Polska.

Galerię Wiślanka cechuje bardzo dobra lokalizacja. Klienci zmotoryzowani oraz korzystający z komunikacji miejskiej z łatwością do niej dojadą. Na terenie obiektu powstanie parking, który zaoferuje 600 miejsc, a tuż obok Galerii znajdzie się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes firmy Mallson Polska. Tuż obok Galerii krzyżują się dwie główne ulice w Żorach: droga krajowa DK81 (zwana potocznie „Wiślanką”) i droga wojewódzka DW 935, która tworzy obwodnicę miasta i prowadzi do autostrady A1. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy mieszkańców1. Powstanie pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego w tym mieście umożliwi mieszkańcom Żor i okolic szybkie i wygodne zakupy w sklepach uznanych marek oraz przyjemne spędzenie wolnego czasu między innymi dzięki ofercie Helios, pierwszego wielosalowego kina w Żorach - podkreśla Ewa Ściubidło.

Wartym podkreślenia jest fakt, że Galeria Wiślanka w Żorach na około 12 miesięcy przed otwarciem znalazła już najemców na blisko 80% oferowanej powierzchni. To świadczy o dużym potencjale handlowym lokalizacji oraz o trafnej decyzji inwestora, co do skali realizowanego projektu – podsumowuje Ewa Ściubidło.

Wśród najemców poza sklepem CCC i wielosalowym kinem Helios, znajdą się między innymi: popularny operator spożywczy Lidl, marki modowe grupy LPP (Reserved i House), RTV Euro AGD, Smyk, Rossmann, Empik, home&you, Quiosque, Orsay, 4F, Pepco i inne.

***

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.
Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

 

1 Źródło: GFK 

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej