Monnari dołącza do Galerii Wiślanka

28.09.2020

Podczas tegorocznych targów SCF firma Mallson Polska odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Wiślanka sfinalizowała podpisanie umowy z kolejnym najemcą branży fashion. Do reprezentacji pierwszego, nowoczesnego centrum handlowego w Żorach dołączyła marka Monnari.

Galeria Wiślanka w Żorach sukcesywnie realizuje plan stworzenia miejsca zakupów gwarantującego największą ofertę odzieżową nie tylko w mieście, ale także w całym regionie. Nowe centrum handlowe z pewnością wyróżniać będzie bardzo szerokie portfolio marek modowych dla kobiet, które powiększyło się o kolejnego znaczącego najemcę podczas targów Shopping Center Poland.

Umowę na otwarcie salonu o powierzchni blisko 255 mkw. w Galerii Wiślanka zdecydowała się marka odzieżowa Monnari. W procesie podpisania umowy inwestora Galerii reprezentowała firma Mallson Polska.

Salon Monnari, niedostępnej do tej pory marki w Żorach, zaoferuje klientkom kolekcje łączące ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, a wszystko to w oparciu o modne, kobiece kroje. Na kolekcje składają się autorskie projekty w limitowanych seriach, opracowywane przez zespół doświadczonych projektantów. Każda konstrukcja powstaje z myślą o sylwetkach polskich kobiet.

- Żory to miasto z ogromnym potencjałem, o bardzo dobrych wskaźnikach rozwoju, w którym przez lata mieszkańcy sygnalizowali, że brakuje im nowoczesnego centrum handlowego. Szansę dla rozwoju swoich marek w tej miejscowości dostrzegają także sami najemcy, szczególnie z branży fashion, którzy planują swój debiut na tym rynku. Cieszy nas to, że kolekcje cenionej polskiej marki Monnari będą dostępne już niebawem w Galerii Wiślanka – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes zarządu Mallson Polska.

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które zaoferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której swoje salony otworzą m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, 4F, Orsay, Diverse, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, home&you, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otworzy się także popularny dyskont spożywczy Lidl, a spragnionych kinowych premier powita pierwsze w mieście, wielosalowe kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacą ponadto lokale m.in.: Burgerownia, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Z kolei rodzice chcący zapewnić rozrywkę swoim dzieciom będą mogli skorzystać z wygodnego placu zabaw Sayland zlokalizowanego na piętrze Galerii. Obiekt powstaje tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Dla zmotoryzowanych obiekt zaoferuje wygodny parking na 600 samochodów. W zasięgu Galerii Wiślanka z dojazdem do 30 minut mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za budowę Galerii odpowiada uznana na rynku firma Strabag. Za komercjalizację odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2020r.

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej