Oferta marek premium w Galerii Wiślanka

28.09.2020

Galeria Wiślanka zapewni swoim klientom nie tylko możliwość zakupów w sklepach najpopularniejszych marek sieciowych, ale także zaoferuje szeroki wybór produktów klasy premium. W pierwszym centrum handlowym w Żorach swoje salony zdecydowały się bowiem otworzyć długo oczekiwani przez klientów najemcy – perfumeria Douglas oraz Solar.

Od chwili otwarcia Galerii Wiślanka mieszkańcy Żor będą mieli do swojej dyspozycji bogatą ofertę premium zarówno z branży beauty, jak i fashion. W ostatnim czasie do grona najemców centrum handlowego zdecydowała się dołączyć perfumeria Douglas, która od lat uznawana jest za niekwestionowanego lidera w swojej branży. Salon w Galerii Wiślanka zajmie powierzchnię mierzącą blisko 200 mkw.

Klienci w nowej perfumerii znajdą wszystko, czego potrzeba, aby czuć się i wyglądać wyjątkowo. Od zapachów najbardziej znanych na świecie marek, przez szeroki wybór produktów do makijażu, aż po sprawdzone artykuły pielęgnacyjne najlepszych producentów. W salonie Douglas dostępna będzie szeroka paleta produktów cenionych i popularnych domów mody oraz projektantów, tj.: Chanel, Yves Saint Laurent, Prada, Gucci, Dior, Versace, Giorgio Armani, Burberry, Calvin Klein i wielu innych.

Z kolei panie poszukujące wysokiej jakości odzieży i dodatków zgodnych z najnowszymi trendami będą miały do swojej dyspozycji butik polskiej marki Solar. Firma Solar Company  zdecydowała się zająć w Galerii Wiślanka lokal o powierzchni 120 mkw.

Solar to marka premium stworzona dla nowoczesnych i aktywnych kobiet, która od lat współtworzy historię polskiej mody, a w drodze ciągłego rozwoju, z każdym rokiem przyciąga coraz młodsze klientki. Projektanci brandu przygotowując wszystkie kolekcje czerpią inspiracje z kultury, podróży po całym świecie i historii sztuki. Do znaków firmowych marki od zawsze należą wyjątkowa jakość tkanin, dbałość o detale i wykończenie.

Perfumeria Douglas oraz salon Solar będą stanowiły doskonałe uzupełninie portfolio marek, które już wcześniej zdecydowały się otworzyć swoje sklepy w Galerii Wiślanka. Żory są ponad 60-tysięcznym miastem, w którym klienci dotychczas nie mieli zapewnionej kompleksowej oferty zakupowej łączącej popularne marki sieciowe z ofertą premium. Klienci z pewnością docenią wielowymiarowość naszego obiektu. Ponadto Galeria Wiślanka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, zapewniającą komfortowy dojazd oraz parking dla 600 samochodów – mówi Teresa Jonas, prezes zarządu Wiślanka S.A.

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej