Salon optyczny w Galerii Wiślanka

09.03.2020

W Galerii Wiślanka zostanie otwarty pierwszy w Żorach salon lidera branży optycznej - marki Vision Express. Sklep ten będzie łączyć w jednym miejscu usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek zapewniając profesjonalną obsługę, a także opiekę lekarzy specjalistów. W kompleksowej ofercie salonu będzie można znaleźć najwyższej jakości okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne znanych marek, jak również soczewki kontaktowe. To kolejny najemca, który w ostatnich tygodniach potwierdził otwarcie swojego sklepu w powstającej w Żorach Galerii Wiślanka. Otwarcie Galerii zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Galeria Wiślanka to pierwsza nowoczesna galeria handlowa w Żorach. Chcemy, aby Galeria stanowiła dużą wartość dla mieszkańców Żor. Mamy ambicję, aby Wiślanka stała się atrakcyjnym miejscem spotkań dla mieszkańców, w którym nie tylko zrobią zakupy, ale także miło spędzą czas dzięki atrakcyjnej ofercie gastronomicznej, rozrywkowej i kulturalnej – podkreśla Ewa Ściubidło z firmy Mallson Polska odpowiedzialnej za wynajem powierzchni w projekcie. Żorzanie w Galerii Wiślanka obok Vision Express znajdą bogaty wybór marek modowych. Swój najnowszy koncept handlowy otworzy Lidl, a na piętrze Galerii znajdzie się pierwsze, wielosalowe kino w Żorach: Helios. W planach jest realizacja licznych wydarzeń, w tym związanych z promocją sztuki i kultury. Będzie to więc centrum, w którym każdy mieszkaniec Żor znajdzie coś dla siebie – zaznacza Ewa Ściubidło.

Galeria Wiślanka oferuje 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której obok wspomnianych Vision Express i Lidl swoje sklepy otworzą marki z grupy LPP: Reserved, Mohito i House, jak również między innymi: Diverse, Esotiq, Orsay, 4F, Quiosque, Greenpoint, Triumph, CCC, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, home&you, czy Pepco.

Galeria Wiślanka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji: tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Obok Galerii powstanie parking na 600 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego obiektu mieści się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za budowę pierwszej w Żorach galerii handlowej odpowiada uznana na rynku firma Strabag, a za komercjalizację spółka Mallson Polska.

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej