SMYK w Galerii Wiślanka – jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach!

15.11.2019

Podczas wiosennej edycji targów SCF na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu na salon Smyk w jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach. Salon zajmie powierzchnię ok. 430 m2. 

- Cieszymy się z pozyskania do centrum lidera sektora artykułów dziecięcych i marki cieszącej się ogromnym uznaniem wśród Klientów – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu. 

Smyk to marka obecna na polskim rynku już od około 40 lat. Oferuje szeroki wybór zabawek, akcesoriów dla niemowląt, odzieży i obuwia, artykułów szkolnych, książek oraz multimediów. Ponadto dysponuje Sieć sklepów posiada własne marki zabawek (Smiki) oraz odzieży i obuwia (Cool Club). Sklepy Smyk działają w Polsce, Rosji, Rumunii oraz na Ukrainie. 

Galeria Wiślanka będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Żorach. Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych. Pośród najemców obiektu znajdą się m.in. Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept marketu Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych.

Dzięki lokalizacji Galerii zaraz przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg szybkiego ruchu w regionie (drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935 stanowiącej część obwodnicy Żor dochodzącej do autostrady A1), centrum jako jedyne w mieście (najbliższe zlokalizowane w odległości 60 km) posiada catchment dochodzący do 750 tys. mieszkańców w zasięgu 30 min. dojazdu. 

– Galeria Wiślanka będzie miejscem przyjaznym dla całych rodzin. Stawiamy duży nacisk na prorodzinne nastawienie do klienta oraz dbamy o to, aby stworzona przez nas strefa zakupowa i rozrywkowa zawierająca wszelkie udogodnienia dla matek z dziećmi spotkała się w szczególności z uznaniem tej grupy klientek. Dodatkowo atrakcyjna, bogata i zróżnicowana oferta marek które wprowadzamy do obiektu, nowoczesna, elegancka przestrzeń zapewniająca komfortowe warunki kupowania i szeroka strefa rekreacyjno-rozrywkowa podniesie wartość obiektu oraz uczyni najchętniej uczęszczanym miejscem w mieście. Już niebawem zostanie wybrany generalny wykonawca obiektu oraz rozpocznie się budowa obiektu - mówi Teresa Jonas, Prezes zarządu Wiślanka S.A.

 

Otwarcie Galerii Wiślanka planowane jest na II połowę 2020r.

 

O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700.000 m.kw, a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej