W pełni kompleksowa oferta Galerii Wiślanka

28.09.2020

Galeria Wiślanka sukcesywnie kompletuje portfolio marek z zakresu wszystkich branż. W ostatnim czasie na otwarcie swoich sklepów w pierwszym centrum handlowym w Żorach zdecydowali się kolejni najemcy. Dzięki temu już niebawem mieszkańcy miasta będą mogli zrobić zakupy w salonach KS Sport, Ryłko oraz Monnari.

Główną ideą budowy Galerii Wiślanka było zapewnienie żorzanom wygodnych i kompleksowych zakupów bez konieczności podróżowania do innych, często znacznie oddalonych miejscowości w poszukiwaniu swoich ulubionych brandów. Inwestorowi obiektu od samego początku komercjalizacji udaje się skutecznie realizować ten cel. Galeria Wiślanka od chwili otwarcia stanie się nie tylko miejscem gwarantującym bogatą ofertę zakupową dla całej rodziny, ale także zapewni wiele atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu, m.in. za sprawą kina Helios oraz bardzo urozmaiconej strefy gastronomicznej.  

Taką koncepcję komercjalizacji doceniają także sami najemcy, których grono regularnie się powiększa. W ostatnim czasie do Galerii Wiślanka zdecydowały się dołączyć marki KS Sport, Monnari oraz Ryłko.

KS Sport to polska firma, działająca na rynku odzieżowo-obuwniczym od 2008 roku, której sklepy znajdują się już w ponad 60 miastach na terenie Polski. W swojej ofercie proponuje nie tylko artykuły wiodących marek sportowych tj. Puma, Nike, Reebok, Adidas, Asics czy New Balance, ale także ubrania oraz akcesoria w najmodniejszym obecnie stylu streetwear. Strategią firmy jest przede wszystkim zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Salon KS Sport w Galerii Wiślanka zajmie powierzchnię blisko 144 mkw.

Umowę na otwarcie salonu o powierzchni około 255 mkw. zdecydowała się marka odzieżowa Monnari. Sklep niedostępnego do tej pory brandu w Żorach, zaoferuje klientkom kolekcje łączące ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami, a wszystko to w oparciu o modne, kobiece kroje. Na kolekcje składają się autorskie projekty w limitowanych seriach, opracowywane przez zespół doświadczonych projektantów. Każda konstrukcja powstaje z myślą o sylwetkach polskich kobiet.

Z kolei portfolio obuwnicze centrum handlowego wzbogaci swoim asortymentem popularna marka Ryłko, której salon zajmie powierzchnię niemal 97 mkw. Sukces brandu to połączenie tradycyjnego podejścia, pasji tworzenia i nowoczesnych rozwiązań. W efekcie, mimo tak długiej obecności na rynku, oferta firmy z kolekcji na kolekcję jest coraz ciekawsza, wciąż zaskakuje, zyskując tym samym nowych klientów w każdym wieku. Oprócz stałej kolekcji marki w salonach Ryłko można znaleźć obuwie damskie z linii specjalnych - Estima, Relax, #RKO, a także obuwie męskie oraz galanterię skórzaną.

 

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które zaoferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której swoje salony otworzą m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, 4F, Orsay, Diverse, Solar, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Douglas, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, home&you, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otworzy się także popularny dyskont spożywczy Lidl, a spragnionych kinowych premier powita pierwsze w mieście, wielosalowe kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacą ponadto lokale m.in.: Burgerownia, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Z kolei rodzice chcący zapewnić rozrywkę swoim dzieciom będą mogli skorzystać z wygodnego placu zabaw Sayland zlokalizowanego na piętrze Galerii. Obiekt powstaje tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Dla zmotoryzowanych obiekt zaoferuje wygodny parking na 600 samochodów. W zasięgu Galerii Wiślanka z dojazdem do 30 minut mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za komercjalizację centrum handlowego odpowiedzialna jest firma Mallson Polska. Za budowę Galerii odpowiada uznana na rynku firma Strabag, Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2020r.

Pozostałe aktualności

Wybrano maskotkę Galerii Wiślanka!

28.11.2020
Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na maskotkę centrum handlowo – rozrywkowego. Brand Hero, czyli bohaterem marki Galerii Wiślanka został ptak. Nadano mu imię „Wiślanka” Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Szczepańska z Warszawy. „Wiem, że jednym z elementów graficznych we wnętrzach Galerii Wiślanka jest ptak, z...
Czytaj więcej

W trosce o swoje bezpieczeństwo stosuj zasadę DDM

26.11.2020
Czytaj więcej

Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte

23.11.2020
Drodzy Goście! Od soboty, 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Wiślanka będą otwarte w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn.: Ograniczona liczba klientów – max. 1 os./15m kw. Obowiązek zasłaniania nosa i ust Przy wejściu do sklepu trzeba będzie zdezynfekować ręce lub używać rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów Gastron...
Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Galerii Wiślanka

09.11.2020
Szanowni Państwo, W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników Galerii Wiślanka, a także zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów od 7 do 29 listopada 2020 r. ulegają zmianie zasady funkcjonowania naszego centrum handlowo – rozrywkowego. O czym warto pamiętać? Otwarte będą wył...
Czytaj więcej