Pizza Hut

Poziom 0 | Nr 41 | Kategoria: Gastronomia

Pizza Hut udowadnia, że każdy moment jest dobry na pizzę – nawet ten bardzo krótki! Jeżeli jesteś w grupie pizzomaniaków, którzy kochają jeść smacznie i szybko, to nowa Pizza Hut w Żorach będzie idealna dla Ciebie. Już po krótkiej chwili od złożenia zamówienia będziesz mógł wziąć pierwszy kęs pysznej, gorącej, chrupiącej pizzy. W menu Pizza Hut znajdziesz lekkie i chrupiące ciasto w stylu San Francisco oraz puszyste, legendarne ciasto PAN. Każdy miłośnik pizzy znajdzie swój ulubiony smak – od klasycznej Pepperoni, przez kultową Supreme, po wegetariańską Vege Manię.
Pizza to nie wszystko co dla Ciebie przygotowaliśmy! W ofercie dostępne będą również przystawki, między innymi gorące pieczywo czosnkowe, rolsy i skrzydełka oraz sałatki. Zostaw miejsce na deser i po daniu głównym spróbuj rozpływającego sie Lava Cake.
Czy może być coś lepszego od pizzy? Tak – taka, która przygotowywana jest na Twoich oczach. Zanim zamówienie trafi na Twój talerz, będziesz mógł zobaczyć jak jest przygotowywane krok po kroku – od momentu rozciągnięcia ciasta, aż po wypiek w gorącym piecu

DANE KONTAKTOWE

Już wkrótce!